Nasze działania

LISTOPAD

Idzie, idzie pani Jesień
Warzywne wierszyki

Klasa 2a pod kierunkiem p. E. Polańskiej zaprezentowała jesienne przedstawienie
pt. Idzie, idzie pani jesień.
Dzieci śpiewały piosenki i deklamowały wierszyki związane z jesienią.

Następnie uczniowie z klasy 2b
zaprezentowali wiersze na temat owoców i warzyw
znanych poetów, m. in. J. Brzechwy.

Dekorację uzupełniły prace plastyczne dzieci na temat jesieni.

Fotorelacja w galerii. Zapraszamy 🙂