LISTOPAD
Idzie, idzie pani Jesień
Warzywne wierszyki
Klasa 2a pod kierunkiem p. E. Polańskiej zaprezentowała jesienne przedstawienie
pt. Idzie, idzie pani jesień.
Dzieci śpiewały piosenki i deklamowały wierszyki związane z jesienią.
Następnie uczniowie z klasy 2b
zaprezentowali wiersze na temat owoców i warzyw
znanych poetów, m. in. J. Brzechwy.
Dekorację uzupełniły prace plastyczne dzieci na temat jesieni.
Fotorelacja w galerii. Zapraszamy 🙂




