Uroczystość zakończenia roku szkolnego:
* godz 9.00 – 10.15
2a, 3a, 3b, 3c, 3d, 6b, 6a, 7a, 7b, 8a, 8b – spotkania z wychowawcami w klasach
* godz 10.30 – 12.30 – uroczystość w sali gimnastycznej
* godz ok 12.30 – ok 13.30
1a, 1b, 1c, 2b, 2c, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c – spotkania z wychowawcami w klasach
Najlepsze życzenia na wakacje,
udanego wypoczynku,
samych słonecznych dni i
wspaniałych przygód
życzymy
Uczniom, Rodzicom i Pracownikom
Szkoły Podstawowej nr 367 im. Polskich Noblistów
w Warszawie.
