W tym roku również mikołajki klasowe przyjęły zdalną formę. W klasie 3 a odbyło się tajemnicze losowanie, a prezentami były osobiście wykonane kartki z życzeniami. Dzięki temu w przygotowanych prezentach znaleźliśmy cząstkę darczyńcy.

W klasie 1 b zapanowała mikołajkowa atmosfera. Dzieci najpierw pomogły uratować paczki z prezentami przed niecnymi zamiarami Grincha, a potem wykonały piękne świąteczne skarpety. Teraz możemy już tylko czekać na wizytę Świętego Mikołaja. Oczywiście byliśmy bardzo grzeczni!

Uczniowie klasy 3 b zgodnie z coroczną tradycją przygotowali dla kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki mikołajkowy upominek, tym razem wirtualny. Podarunki przyniosły wiele wzruszeń i ciepła obdarowanym.