„Czy to jutro, czy to dziś, każdemu potrzebny jest miś” pod tym hasłem Samorząd Uczniowski zaproponował klasom I – III,  zorganizowanie obchodów Dnia Pluszowego Misia.

25 listopada wszystkie misie, opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzach i w salach zrobiło się kolorowo i „misiowo”. Gościliśmy misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

To jednak nie koniec zabawy. Uczniowie postanowili wykonać szkolne misie z różnorodnych materiałów. Powstały kanapkowe misie, misie wykonane z ręcznika, misie rysowane, kolorowane, składane z papieru itp.

Najważniejszy cel obchodów Dnia Pluszowego Misia – wspólna, zgodna zabawa – został osiągnięty.